SİZE EN İYİ HİZMET VE FİYAT GARANTİSİ VERİYORUZ


  Bilgi Ve Tecrübe

Hizmet verdiğimiz güçlü referanslar ile uzun yıllardır sektöre çözüm getiriyoruz.

  Sorunsuz çözüm üretiyoruz

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en sorunsuz şekilde çözüyoruz.

  Kişisel Çözümler

Genele değil size özel çözümler üretiyoruz.

  Kaliteli Hizmet

Yüzlerce müşterimiz hizmetlerimizden memnun.Sizinlede çalışmayı arzu ediyoruz.

           ÜRÜNLERİMİZ

           BİZ KİMİZ?

Teknopa Kamera Güvenlik Hizmetleri, 2015'den beridir kurulmuş bir aile şirketidir. İstanbul Ve Çevre İllere mülklere ve işletmelere güvenlik çözümleri sunuyoruz. Tekno güvenlik hizmetimizde güvenlik kamerası, yangın alarmı ve güvenlik alarmı hizmetimizle müşterilerimize hizmet vermeteyiz.

Evinizde, villanızda, okullarda, Otoparklar, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Ofisler, esnaf dükkanında, büyük residence dairelere, fabrikalara , Avm veya iş yerinizinde vb alanlarda ilgili tüm güvenlik açıklarını kapatacak teknik bilgi ve ekipmana sahip güvenlik firmasıyız, müşteriyi memnun etmeyi hedef belirlemekteyiz.

Teknopa Güvenlik ile bağlantılı olan ,ihtiyaçları anlamaya bireysel veya kurumsal çözümler üreten hizmeti memnuniyete dayalı yaşam boyu güvenli olmak. Müşteri diyaloglarımızın hem samimi hemde seviyeli olmasına dikkat ederiz. Belkide bunun için müşterilerimizin vazgeçilmezi olduk. Sizin de tercihiniz neden olmayalım!

Müşterilerimizin güvenliği ve huzuru önceliğimizdir ve müşterilerimizin gereksinimlerine göre tasarlanmış yüksek kaliteli kurulumlar sağlamaya inanıyoruz. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için son derece yetenekli ve deneyimli personelden oluşan ekibimiz seçilmiştir.

 


       REFERANSLARIMIZ

                 VİDEO